O BananStudio

1. Kim jesteśmy (i dlaczego mówimy o sobie w liczbie mnogiej)?

W BananStudio trzymamy się sprawdzonych wzorców, więc w jednym podmiocie mieszczą się trzy osoby:

- fotograf (który robi zdjęcia i je obrabia, kontaktuje się z klientami, prowadzi media społecznościowe i księgowość oraz robi tuzin innych rzeczy, m.in. pisze te słowa),

- żona fotografa (która chłodnym okiem ocenia artystyczną i estetyczną wartość wykonanych zdjęć - zazwyczaj słowami "no, spoko"),

- kot (który pragnie atencji i uwagi w trakcie nocnego obrabiania zdjęć oraz oczekuje karmy na określonym poziomie).

Dlatego mówimy i piszemy o sobie w liczbie mnogiej, choć żona i kot nic o tym nie wiedzą.

w trzech osobach

2. Co osiągnęliśmy?

Robimy zdjęcia od czasów liceum, choć na poważnie to od siedmiu-ośmiu lat (odkąd poznaliśmy żonę). Dzięki fotografii udało nam się do tej pory wygrać dwa rowery, zapas płynów do prania Woolite, kubek z zoo w Łodzi, koszulkę z aparatem oraz damską torebkę. Od tej pory nie startujemy w konkursach.

A tak na poważnie: mieliśmy przyjemność współpracować z przeróżnymi podmiotami - począwszy od rodzimego rządu i lokalnych samorządów, przez wydawców ogólnopolskich dzienników (lub czasopism), międzynarodowe korporacje, potężne biura architektoniczne i lokalne przedsiębiorstwa, aż po dziesiątki prywatnych osób. Na co dzień publikujemy w JazzPress i What's Up Magazine, a lista naszych klientów zajęłaby kolejne trzynaście linijek. Najbardziej cieszymy się, że do nas wracają.

zdjęcie z psem, żeby kot nie czuł się za pewnie

3. Czym się zajmujemy?

Na ogół - fotografujemy. Najczęściej reportaże, portrety i koncerty, ale nie stronimy też od architektury. Nie zajmujemy się fotografią produktową ani zdjęciami do paszportów - są od tego inni specjaliści. Czasami prowadzimy warsztaty i uczymy młodych adeptów fotografii, jak robić jeszcze lepsze zdjęcia.

W wolnych chwilach czytamy (dużo), śpimy i piszemy limeryki.

4. Co oferujemy?

Przede wszystkim - dobre zdjęcia. A przy tym dobrą atmosferę, w miarę dobrą cenę (mogłaby być lepsza), profesjonalną obsługę i dość krótki czas realizacji (choć mógłby być krótszy). O pozostałe rzeczy prosimy pytać.

Powered by SmugMug Owner Log In